Sternik motorowodny

Polski patent sternika motorowodnego jest dokumentem międzynarodowym. Uprawnia do pływania skuterami wodnymi oraz jachtami o napędzie mechanicznym po wodach śródlądowych, oraz po wodach morskich do 12 m długości kadłuba i 2 m w porze dziennej od brzegu.

Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Część teoretyczna ma formę pisemną i składa się z testu jednorazowego wyboru. Test zawiera 75 pytań i na jego rozwiązanie jest 90 minut. Pozytywny wynik tej części egzaminu zapewnia 65 prawidłowych odpowiedzi.

Część praktyczna egzaminu obejmuje wykonanie wybranych przez komisję egzaminacyjną elementów, określanych indywidualnie dla każdego zdającego. Za pozytywny wynik egzaminu praktycznego uważa się prawidłowe wykonanie wszystkich elementów wskazanych przez egzaminatora do wykonania. W trakcie części praktycznej dopuszcza się
jednokrotne powtórzenie źle wykonanego elementu.

MWOPR współpracuje z oxynitee, dzięki czemu możesz u nas zrobić patent sternika motorowodnego podczas trwającego kursu w atrakcyjnej cenie.

Oxynitee profesjonalnie przygotuje cię do tego, aby uzyskać pozytywny wynik na egzaminie, zdobędziesz niezbędną wiedzę i spędzisz miło czas w fajnej atmosferze.

Warto podkreślić, że jest to jeden z patentów, które umożliwiają prace w ratownictwie wodnym.

Formularz zgłoszeniowy

  Imię *

  Nazwisko *

  Numer telefonu *

  E-mail *

  Zachęcamy również do skorzystania z naszych innych szkoleń
  keyboard_arrow_up